MİSYON, VİZYON & DEĞERLERİMİZ

Noyanlar İNŞAAT

Misyonumuz

 

1973 yılında Magosa’da doğup büyüyen Noyanlar Grup Şirketleri, büyümenin en büyük gereklerinden biri olan cesaret ve ileri görüşlülüğü göstererek birçok başarıya imza attı. Bu cesaret ve ileri görüşlülüğünün bizim için en önemli göstergelerinden biri ise İskele Long Beach bölgesine gelmekti. Şirketimiz, bu hayalini 2001 yılında ilk sitelerini yaparak gerçekleştirmeye başladı. Bölgeye geldiğimizde henüz hiçbir konut inşa etmeden önce altyapı, çevre, sahil ve deniz düzenlemesi dahil birçok yatırım yaptık. Çünkü İskele Long Beach’deki icraatlarımız, şirketimizin imza projelerinden biri olacaktı. O nedenle bu projeye hat safhada ehemmiyeti gösterdik.

 

Bu süreci takip eden yıllarda, mimarlığın da bir gereği olarak kendimizi aşmamız gerektiğini düşündük. Her zaman ileriye ve daha iyiye gitmemiz gerektiğini şirket felsefesi haline getirdik. Şirket vizyonumuzun bir gereği olarak 2007 yılından itibaren artık Kıbrıs’a sığamadığımızı ve yurt dışına açılmamız gerektiği kanısına vardık. Bu fikir kapsamında İngiltere, Rusya ve İskandinav bölgesinde faaliyetlerimize başladık. Yıllar içerisinde bu bölgelere pek çok ülkeyi daha katarak global bir şirket haline geldik.

 

Diğer yandan inşaat sektörünün onlarca iş kolunu beslediği gerçeğiyle Kıbrıs’ta birçok iş imkânı oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Bunun bir dönüşü olarak Kıbrıs’taki işsizlik oranının azalmasında ciddi rol oynuyoruz. Yenilikçi projelerimiz kapsamında Noyanlar Maintenance (Evinizin Doktoru) markasıyla tüm ev sahiplerine tadilat hizmeti sunarak; hem Kıbrıs’ın ciddi bir sorunu olan tadilat problemini kökünden çözüyoruz hem de vatandaşlarımıza yeni iş imkanları yaratıyoruz.

 

 

İnsan kavramının işlerimizdeki ana karakter olması nedeniyle sorunlara da çözümlere de daima insanca bakmaya özen gösterdik. Yaşanılabilir bir evin depreme dayanıklı, ısı yalıtımlı, konforlu olması gerektiği gibi; bu evin içerisinde oturanlara huzur ve mutluluk vermesi de bizim için en önemli şartlardandı. Bugüne baktığımızda, konutlarımıza gelen yoğun teveccühle bunu başarmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 4000 üzerinde aileye konforlu, güvenli ve huzurlu evler verdik. İnsanlara yaşam alanları kurarken daima yeşili, doğayı, doğallığı, huzuru, güvenliği ve sevgiyi ön planda tutmaya; gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakma gayesini taşıyoruz.

Vizyonumuz


Yarım asırlık şirketler grubumuzun proje sayısı ve memnuniyet oranı hep yükselen bir grafik çizdi. Bunun arkasındaki önemli faktörlerden ilki, daima alanında en iyi olanları bünyemizde toplamamızdı. Profesyonel ve başarılı kadromuzla şirketimizin hikayesinin gelecek nesillere de aktarılması en büyük arzularımızdandır.

İki neslin yönetiminden geçen şirketimiz, yavaş yavaş üçüncü neslin eline geçiyor. Her nesil, şirketimize kendi vizyonunu katarak şirketimizin ulaştığı sınırları genişletti. İlerlemek ve gelişmek için yeni fikirlere yer açmak ve onlara gerekli fırsatları vermenin gerekliliğine inanıyoruz. Bu maksatla şirketimizin yönetiminde yer alacak olan üçüncü neslin, şirketin temel gayesi olan “daima başarılı olmak” mottosuna bağlı kalıp, bu güçlü geleneği başarıyla devam ettirmelerini görmek istiyoruz.

Adada başlayan hikayemiz, birçok yurt dışı ofisimizle global çapta başarılı bir oluşuma evrildi. Uluslararası alanda siyasi olarak tanınmayan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni, tüm dünyadan yüzbinlerce insanın akın ettiği bir tatil cenneti haline getirenlerden biriyiz. En önemli hedeflerimizden biri de her kıtadan daha fazla insan çekmek ve adanın yurt dışı tanıtımına müspet katkıda bulunmaktır. Bu maksatla yurt dışı operasyonlarımızı, reklam organizasyonlarımızı ve ofis sayımızı artırma gayesi içerisindeyiz.

Noyanlar Şirketler Grubu, kendini geleceğe taşıyabilmek için içinde bulunduğu dönemin hep ötesinde olmak zorunda olduğunun farkındadır. Gelecekle ilgili gelişmeleri takip etmek ve dünyanın ileriki yıllarda yaşayacağı dönüşümlere erkenden ayak uydurmak bu farkındalığın somut adımlarıdır.

Bir proje inşa ederken teknik gereklilikleri yerine getirmek en temel prensiplerimizden biridir. Fiziki şartlar ve gereklerden sonra ilk düşündüğümüz şey ise projenin insanlara huzur ve refah sağlamasıdır. Uzun yıllar içerisinde insanların yaşayacağı yerler inşa ederken; bu süreci tamamen insanların gözünden analiz etmeye özen gösteriyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak