Kuzey Kıbrıs Kiralıkları

Kuzey Kıbrıs Kiralıkları

Kuzey Kıbrıs’ta ev kiralamak en popüler turistik konaklamalardan biridir ve eğlence ve konfor için en iyi fırsatları sunar. Kuzey Kıbrıs’ta turistlere ve yatırımcılara uzun ve kısa vadeli kiralık mülkler bulmanın yanı sıra ev sahipleri için kiracı bulma ve araba kiralama konusunda yardımcı olacak birkaç tatil mülkü kiralama şirketi bulunmaktadır.

Kiralık emlak fiyatları, mülkün türüne ve konumuna göre değişir. Detaylı bilgiye web sitemizden tamamlanan projeler ve devam eden proje aramalarında kiralama seçeneği seçilerek ulaşılabilir. Noyanlar İnşaat, deniz kenarında, yüksek lokasyonlarda, şehirde, ekonomide ve seçkin alternatiflerde villa ve apartman daireleri gibi geniş bir yelpazede Kuzey Kıbrıs kiralıkları ve ev seçenekleri sunmaktadır.

kuzey kıbrıs kiralıkları
kuzey kıbrıs kiralıkları

Kuzey Kıbrıs Kiralıkları ve Kiralama Tercihleri

Kuzey Kıbrıs’ta mülk kiralama iki kategoriye ayrılır: Turizm sezonunda yüksek talep gören kısa süreli (bir ila altı ay arası) ve Kuzey Kıbrıs’ta yaşayan bireyler için ayrılan uzun süreli (altı ay veya daha fazla) olmak üzere kiralama seçenekleri sıralanabilir.

Kısa süreli bir ev kiralamanın maliyeti, yılın ve ayın zamanına göre değişir. Uzun bir süre için bir mülk kiralandığında, mülkün fiyatı kiralama sözleşmesinde belirtilenle aynı kalır. Daireler ve özel villalar ziyaretiniz için tamamen hazırlanmıştır: Mülk, huzurlu bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte kiralanmıştır.

Satın aldıktan sonra evinizi Kuzey Kıbrıs’ta kiralamaya karar verirseniz, deneyimli acentelerimiz ve temsilcilerimiz kiracı bulmanıza yardımcı olacaktır. Bizimle iletişime geçin, Kuzey Kıbrıs’taki çeşitli projelerimizden bir mülk satın alıp sahibi olduktan sonra, kısa veya uzun süreli kiralamaya karar verebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs bölgesinde turistik bölgelerden birisi olarak bilinen İskele’de de kiralama yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Long Beach hakkında daha detaylı bilgi almanız mümkün.

Compare listings

Karşılaştırmak