Four Seasons Life II

Akdeniz'de Ayrıcalıklı Yaşam Sizlerle

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!

Four Seasons Life II

Servis ve Aktiviteler

Four Seasons Life II, yatırımcılara barış ve mutluluk getiren eşsiz bakış açısını sergileyerek Akdeniz’in el değmemiş güzelliğini yaşama fırsatı sunuyor. Four Seasons Life II, bölgenin doğal yapısını korurken, sakinlerini İskele’nin olağanüstü güzelliğine çekiyor.

İnanılmaz yeşil bir yaşam alanı olan proje, çevreye olan bağlılığımızı göstermek için toplam 61.000 m2 arazi, 20.000 m2 bina, 53.000 m2 peyzaj ve açık alan ve 20.000 bitki ve ağaç olmak üzere 15.000 m2 yeşil alan kullanıyor. Toplam 310 daire ve 16 ticari üniteden oluşan Four Seasons Life II, göz alıcı iç tasarımı ve tüm ihtiyaçlarınıza uygun fonksiyonelliği ile huzur ve mutluluğu bulmanızı sağlıyor.

Engelli dostu olarak tasarlanan bu projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, aqua park, bisiklet ve yürüyüş yolları, fitness, spa/masaj – güzellik merkezi, tenis, basketbol ve voleybol sahaları, restoran gibi olanaklar sunuyoruz. Ayrıca, kafe, bar, çatı terası, sahil bar ve daha birçok sosyal aktiviteyle de buluşabileceksiniz. Four Seasons Life II, kaliteli, konforlu ve hayatın tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeriyor ve proje lansmandan önce %30’a varan ön sipariş almıştır.

Project Catalog

4 Farklı Tip Konut Seçeneği

Lütfen detaylarını görmek istediğiniz projeyi seçiniz

Four Seasons Life II - Proje Görselleri

Four Seasons Life II Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak