Barış ve Mutluluğu Bir Arada Yaşayabilirsiniz

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!

19. Park Residence

Servis ve Aktiviteler

Kuzey Kıbrıs’ın en dikkat çekici projelerinden biri olan İskele Long Beach’e 200 metre mesafede bulunan Park Residence, doğal güzellikleri ve diğer imkanları ile size huzurlu bir yaşamı garanti ediyor.

Long Beach’in eteklerinde yer alan yeni projemiz Park Residence ile konut yaşamının sınırlarını tek çatı altında birleştirerek yeni zirvelere taşıyoruz.

Noyanlar İnşaat tarafından yönetilen 11 blok ve 530 konuttan oluşan lüks bir proje olan Park Residence’ta geniş balkonlu stüdyolar, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

İskele Long Beach bölgesinde yer alan projede Freezia, Daisy, Tulip, Carnation, Orchids, Bougainville, Lily, Lavender, Rose Apartments gibi birçok model alternatifi sunuluyor.

Park Residence ayrıca mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için ihtiyacınız olan çeşitli spor ve eğlence olanaklarına sahiptir.

Park Rezidans, günümüz mimari tasarımlarıyla uyumlu, doğa manzarasının ve denizin kokusunun tadını çıkarabileceğiniz geniş balkonları ile birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşamanız için inşa edilmiş dairelerden oluşmaktadır.

Park Residence‘ta yaşam kalitenizi en üst düzeye çıkarıyoruz. Açık ve kapalı yüzme havuzları, oyun ve aktivite alanları, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, fitness center ve golf sahası, konaklamanızı unutulmaz kılacak diğer dinlenme tesisleri arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda geniş oturma alanı ve barbeküsü ile doğal bir ortam sağlıyoruz.

Şehir merkezine yakın konumda bulunan eşsiz projemiz banka, kafe-bar, okul, hastane gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ev sahipleri için cazip bir yatırım seçeneği olmayı hak ediyor.

Proje Kataloğu

19. Park Residence - Proje Görselleri

19. Park Residence - Proje videolar

19. Park Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak