Sandy Apartmanları

Konfor ve Rahatlığınız Bir Arada

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


17. Royal Sun Residence - Sandy Apartmanlar

Servis ve Aktiviteler

Royal Sun Residence Projesi’nin 7 modelden biri olan “Sandy Apartmanları”, sizlere 1+1 daireler ve 1+1 penthouse olmak üzere 2 çeşit daire modeli sunmaktadır. Her türlü ihtiyacınızı ve isteği karşılayabileceğiniz, bir proje olan “Sandy Apartmanları” siz alıcılarına çeşitli alternatifler sunuyor.

Sandy Apartmanlar, 1+1 şeklinde olup sizlere 55m2’lik kapalı alan içerisinde banyo ve balkon, 1+1 penthouse daireler ise 55m2’lik kapalı alan, banyo ve buna ilaveten 48m2’lik teras modelini sunmaktadır. Dairelerimiz özenle dekore edilmiş, konfor ve rahatlık düşünülerek dizayn edilmiştir.

Kusursuz bir yaşam için tüm detayların düşünüldüğü projede, tüm binalar yüksek basınçlı su sistemi, PVC ile döşenmiş çift cam; opsiyonel olarak sunulan seramik zemin, mutfak tezgâh ve üniteleri, dolaplar, WC, duş ve buna ilaveten de bütün dairelerimizde banyo mevcuttur. Sandy Apartmanları, projesinde de müşterilerimiz, dairelerimizin yapımında kullanılacak malzemelerini seçme imkânına sahiptirler.

Merkeze yürüme mesafesinde olup; market, okul veya hastane gibi gündelik ihtiyaçların kolaylıkla giderilebileceği bir konumda yer almaktadır. Oldukça geniş bir alan içerisinde inşa edilen projemiz; güven ve huzur dolu bir ambiyansı, çeşitli sosyal aktivite imkânını ve 950 adet modern konutu hizmetinize sunmaktadır.

Sandy Apartmanları - Proje Görselleri

+17 Royal Sun Residence Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak