+16 sea life plus

Dört Mevsim Yaşama veya Yatırıma Uygun Bir Proje

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!

16. Sea Life Plus

Servis ve Aktiviteler

Kuzey Kıbrıs’ın popüler tatil beldesi İskele Long Beach’in yakınında yer alan “Sea Life Plus”, Kuzey Kıbrıs’ta dört mevsim yaşamaya ve yatırıma uygun çok sayıda konut projesinden biridir.

Masmavi denizen ve yeşil ortamının güzel manzaraları ile günün başladığı, yıl boyu dinginliği ile proje, İskele Long Beach Bölgesinde yer alan Sea Star ve Sea Shell Apartmanları gibi farklı model seçenekleri sunuyor.

Noyanlar İnşaat tarafından özgün olarak tasarlanmış ve inşa edilmiş ferah daireler, çok uygun fiyatlarla hemen satın alınabilen Studio, 1+1, 2+1 ve 1+1 Penthouse seçeneklerinden oluşmaktadır.

Yılın dört mevsimi tatil tadında bir deneyim yaşayacağınız Sea Life Plus ile huzurlu ve konforlu bir yaşama adım atmaya ne dersiniz?

Sea Life Long Beach Residence, Noyanlar Şirketler Grubu’nun yürüttüğü diğer sosyal projeler arasında yer alıyor. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuklar için oyun ve aktivite alanları, kuaför, güzellik salonu, market, temizlik hizmeti, barbekü, piknik alanları gibi imkanlar ev sahiplerini bekliyor. Açık hava spor sahaları, tenis kortları ve diğer birçok aktivite dahil olmak üzere temiz havada spor yapmayı sevenler için bu projede daha fazla stok var. Bölgenin değerini artıran birçok AVM’ye yakınlığı da yatırım amaçlı konut almayı düşünenler için avantaj sağlıyor.

Eşsiz projemiz, şehir merkezine kolay ulaşım sağlayan stratejik konumu nedeniyle banka, kafe-bar, okul, hastane gibi temel ihtiyaçların karşılanmasında ev sahipleri için değerli ve cazip bir yatırım alternatifidir.

Noyanlar Şirketler Grubu tarafından önceliği konforlu, huzurlu ve sakin bir aile hayatı yaşamak olan siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulan projede ayrıca restoran, süpermarket ve denize 10 dakika mesafede erişim sağlanmaktadır.

16. Sea Life Plus - Proje Görselleri

16. Sea Life Plus - Proje videolar

Stüdyo

1+1

2+1

16. Sea Life Plus Projesi

Kuzey Kıbrıs, İskele, Long Beach, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak