مسکن، محل کار، مزرعه و زمین، مشمول هزینه حق مالکیت هستند که هزینه آن کارمزدی معادل 6 درصد از قیمت فروش اعلام شده در سند مالکیت برای کلیه معاملات ملکی است.

چه کسی هزینه سند مالکیت را پرداخت می کند: هزینه سند مالکیت طبق تصمیم شورای وزیران به طور جداگانه از فروشنده و خریدار اخذ می شود..

اجاره املاک خریداری شده توسط اتباع خارجی (اعم از شهروندان ترکیه و غیرترک) برای کسب درآمد امکان پذیر است. 

 قبرس شمالی به عنوان یک کشور بدون حاشیه سیاسی خاص، با تمام کشور های دنیا دارای رابطه می باشد که البته سطح روابط آن با ترکیه و انگلستان فراتر از سایر کشور ها است.
رشد چشمگیر اقتصاد قبرس شمالی در سال های اخیر و کمپانی های سازنده زیاد باعث شده است تا املاک با تنوع زیاد و شرایط پرداخت اقساطی و بدون بهره وجود داشته باشند و خرید به سهولت انجام شود. علاوه بر این در قبرس شما سند عرصه و اعیان دارید به این معنی که بر خلاف بسیاری از کشور های دیگر که شما فقط سند اعیان از ساختمان سهم دارید و اگر اتفاقاتی مانند سیل و آتش سوزی و زلزله و … بیفتد که ساختمان از بین برود سرمایه شما هم از بین می رود، در قبرس شمالی با خرید ملک سند عرصه و اعیان دریافت می کنید و از خاک قبرس سهم می برید و هر زمان می توانید ملک خود به هر کس که مایل بودید با سود عالی بفروشید.
خرید ملک در قبرس شمالی علاوه بر سود زیاد و سطح زندگی رویایی که به عنوان پنجمین کشور امن دنیا شناخته می شود مزایای زیادی برای شما دارد. این سودآورترین استراتژی سرمایه گذاری است، زیرا قیمت ملک در راستای تغییرات سیاسی سریعتر از نرخ بهره افزایش می یابد. با ما در ارتباط باشید و از همراهی و کمک تیم حرفه ای نویانلار بهره مند شوید.

بله. ویزا برای اقامت در قبرس شمالی مورد نیاز است.

استخدام وکیل محلی الزامی نیست، اما همان طور که قبلاً گفته شد، بسیار توصیه می شود.. وکلای محلی قبرسی بهترین و قابل اعتمادترین راهنمای شما در فرآیند خرید ملک خواهند بود. شما باید با یک وکیل کار کنید تا از شرکتی که ملک را از آن خریداری کرده اید مطلع شوید، اسناد مالکیت را با سوابق در دولت محلی تأیید کنید و مجوزهای خرید ملک خود را دریافت کنید . هزینه وکلایی که در فرآیند خرید ملک در قبرس شمالی خدمت خواهند کرد بین 1500 تا 2000 پوند است. اگر در قبرس نباشید، می تواند TRNC برای خرید معاملات به وکیل خود وکالت بدهید، حتی برای فرآیند فروش هم می توان این کار را انجام داد.

لیر ترکیه پر استفاده ترین واحد پول در قبرس شمالی است.

در مناطق بزرگ شهری, ارزهای اصلی نیز پذیرفته می شوند مثلا دلار, پوند انگلیس یا یورو.

قبرس شمالی سه ساعت از زمان گرینویچ GMT + 3 اختلاف زمانی دارد.

این کشور با پرواز از اروپا و انگلیس به فرودگاه ارجان در قبرس شمالی به راحتی از طریق دریا و هوا قابل دسترسی است. همچنین پروازهایی به فرودگاه لارناکا در قبرس جنوبی انجام می شود که مسافران می توانند ماشین کرایه کنند تا به قبرس شمالی بروند. خدمات کشتی روزانه بین ترکیه و بنادر فاماگوستا و گیرنه وجود دارد. حدود سه ساعت طول می کشد تا این کشتی ها مسافت را طی کنند.

در جمهوری ترک قبرس شمالی، اتوبوس و تاکسی برای حمل و نقل شهری استفاده می شوند. Dolmus یک وسیله حمل و نقل محبوب در قبرس شمالی است. این تاکسی‌ها / مینی‌بوس‌های دلموش بین گیرنه و نیکوزیا، گیرنه و فاماگوستا، و فاماگوستا و نیکوزیا در قبرس شمالی حرکت می‌کنند. در طول روز، خدمات اتوبوس مکرر بین شهرهای اصلی قبرس شمالی وجود دارد. بعد از ساعت 19، خدمات حمل و نقل عمومی تعطیل و در تعطیلات آخر هفته کمتر می شود. متأسفانه، هیچ سرویس اتوبوسی به قبرس جنوبی وجود ندارد، بنابراین تاکسی یا اجاره ماشین بهترین جایگزین است. با توجه به کمبود وسایل نقلیه عمومی به مقاصد توریستی، اجاره ماشین بسیار توصیه می شود. لطفا در صورت نیاز به خدمات اجاره خودرو با ما تماس بگیرید.

برق در قبرس شمالی 240 ولت است و سه شاخه سه گانه مانند انگلستان است.

تابستان های قبرس شمالی طولانی و گرم و زمستان ها کوتاه و دلپذیر است. تابستان های این جزیره معمولاً 300 روز طول می کشد و دمای آن به 40 درجه سانتی گراد می رسد. شاید مهمتر از آن، دمای دریاست، که میانگین 16 درجه سانتیگراد در زمستان داردو در تمام طول سال دمایی ایده آل دارد.

بله،می توانید. لطفاً با ما با شماره 0903924446060 تماس بگیرید تا زمان مناسبی را برای دعوت شما به قبرس شمالی را ترتیب دهیم.

بله می توان وکالتنامه ای مطابق با قوانین قبرس شمالی دریافت کرد و با توجه به وکالتنامه  صادر شده خرید کنید.

پس از انتخاب ملک مورد خرید و توافق قیمت با شرکت فروشنده، بین خریدار و فروشنده؛ قرارداد فروش امضا می شود که شامل قیمت فروش، شرایط پرداخت و تحویل و جزئیات ملک است.
افرادی که شهروند TRNC نیستند، برای خرید ملک در قبرس شمالی باید "مجوز خرید املاک" را از دولت TRNC دریافت کنند. این فرآیند در مدت 3 تا 6 ماه تکمیل می شود.

پس از امضای قرارداد، حق تمبر که 0.5 درصد قیمت قرارداد می باشد، باید ظرف 21 روز پس از عقد قرارداد به اداره مالیات پرداخت شود. در غیر این صورت، قرارداد از نظر مالی مشروع می شود.

اتباع خارجی مجاز به داشتن یک خانه یا یک هکتار زمین در قبرس شمالی هستند. زوج های متاهل به عنوان یک فرد در نظرگرفته می شوند.

هنگام خرید املاک و مستغلات، تنها شناسه خریدار و یا گذرنامه مورد نیاز است.

برخی از مالیات ها و هزینه هایی وجود دارد که باید هنگام داشتن TRNC مطابق با قوانین خانه پرداخت شود. با این حال، مالیات پرداخت شده هنگام خرید ملک در قبرس شمالی در مقایسه با بسیاری از کشورها بسیار پایین است. علاوه بر این، این هزینه ها گام های مهمی برای رسمی کردن فروش شما هستند. و اولین کاری که باید بعد از تعیین خانه برای خرید انجام دهید، تنظیم قرارداد فروش است. پس از تنظیم قرارداد فروش، می توانید برای مجوز اقدام کنید، مالیات خود را بپردازید و صاحب خانه خود شوید.

«هزینه انتقال» ملک خریداری شده باید توسط خریدار پرداخت شود. هنگامی که سند مالکیت منتقل می شود، اداره ثبت زمین قبرس شمالی هزینه انتقال سند مالکیت را دریافت می کند. در صورتی که خریدار اولین ملک باشد، مبلغ 3% از قیمت فروش ملک خریداری شده با تخفیف پرداخت می شود.

این نرخ برای افرادی که قبلا از تخفیف بهره مند شده اند 6 درصد است.

هزینه مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و مالیات تکلیفی نیز باید پرداخت شود. خریدار موظف است 5 درصد از قیمت فروش ملک را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کند. این هزینه فقط یکبار پرداخت می شود و حتما باید 3 ماه قبل از تحویل واحد پرداخت شود.

0.5 در صد حق تمبر جهت ثبت قرارداد در زمان خرید پرداخت می شود.

حق ترافو یا هزینه انشعابات داخلی ساختمان ، که با توجه به متراژ و نوع پروژه متفاوت است و معمولا از 1500 پوند به بالا می باشد.

فروشنده موظف است مالیات تکلیفی را به اداره مالیات پرداخت کند. این نرخ برای فروشندگان غیرانتفاعی (مالک) 3.5 درصد و برای فروشندگان انتفاعی (پیمانکاری) 4 درصد است.

در قبرس شمالی برای اندازه گیری زمین و مساحت زمین از هکتار، اولک، فوت و متر استفاده می شود.

1 هکتار = 4 اِوِلِک

1 هکتار = 1,338 متر مربع

1 هکتار = 14,400 ft2

1 اولک = 334.5 متر مربع

1 اولک = 3600 فوت2

1 متر مربع = 10.76 فوت مربع

Noyanlar İnşaat هم در پروژه های ویژه و هم در پروژه های ساخت و فروش تخصص دارد.

شرکت ما با بخش خرید، کارکنان فنی و شرکای راه حل خود، می تواند کلیه فرآیندها را از خرید زمین تا تحویل کلید در دست، از محوطه سازی ساختمان تا معماری داخلی را مدیریت و نظارت کند.

در حال حاضر تمام پروازها به قبرس شمالی از طریق ترکیه انجام می شود.

بله، شما می توانید پرداخت ملکی را که از شرکت ما خریداری کرده اید با حواله بانکی مستقیماً به حساب های نویانلار اینشات انجام دهید. بخش حسابداری ما در صورت درخواست جزئیات حساب را ارائه می دهد.

آیا می توانیم از حواله برای پرداخت قبوض خود استفاده کنیم؟

با دستور پرداخت خودکار می توانید قبوض برق و تلفن ملکی را که خریداری کرده اید به حساب مؤسسات مربوطه پرداخت کنید. می توانید پیش پرداخت آب را به شهرداری پرداخت کنید.

اگر ملک خریداری شده دارای حق اشتراک می باشد، برای پرداخت باید با مدیریت سایت تماس بگیرید.

پس از امضای قرارداد، حق تمبر که 0.5 درصد قیمت قرارداد است، باید ظرف 21 روز پس از امضای قرارداد به اداره مالیات پرداخت شود. بنابراین، قرارداد از نظر مالی مشروع می شود.

همچنین باید ظرف 21 روز از امضای قرارداد فروش در اداره ثبت اسناد و املاک به ثبت برسد.

خریدار با اعلام این که ملک فروخته شده به هیچ وجه در اختیار اشخاص ثالث نخواهد بود و حق مالکیت قانونی می شود، قرارداد را در اداره ثبت اسناد و املاک ثبت می کند.

ضمناً فتوکپی قرارداد مهر دریافت شده از اداره مالیات الزامی است.

بله آنها میتوانند. İş Bankası, T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Garanti Bankası, Türkiye Halk Bankası, Türk Ekonomi Bankası