نویانلار به عنوان یک شرکت سازنده با تجربه، کیفیت در ساخت و ساز و رضایتی مادام العمر را تضمین میدهد، زیرا مشتریان و کارمندان ما منحصر به فرد هستند.

Ahmet Noyan

مدیر کل گروه شرکتهای نویانلار

سسفر گروه شرکت های نویانلار در سال 1973 زمانی آغاز شد که Gökhan Noyan، معمار کهنه کار و بنیانگذار Arken Arken Architecture and Engineering Ltd تصمیم گرفت یک شرکت ساخت و ساز و مهندسی جدید تأسیس کند که به یکی از شرکت های معماری و مهندسی برتر در قبرس شمالی تبدیل شده است. با امضای چندین پروژه معماری در دهه های 1970 و 1980، گروه نویانلار خدمات با کیفیتی را در تمامی جنبه های صنعت ساخت و ساز در قبرس شمالی ارائه می دهد. نویانلار یک شرکت خانوادگی موفق، با کیفیت و قابل اعتماد در زمینه ساخت و ساز می باشد، پروژه های ما مطابق با طرح های ساختمانی معاصر اجرا می شوند تا رضایتمندی بالا را تضمین کنند. و همچنین Mustafa Noyan، مهندس عمران مجرب، در سال 1986 به این تیم پیوست.

شرکت نویانلار پیشرو بازار قبرس در صنعت ساخت و سازاست. گروه شرکت های نویانلار از سال 1352 تاکنون پروژه های ساختمانی متعددی را با بالاترین کیفیت مصالح و انضباط کاری به سرانجام رسانده و همچنان به توسعه پروژه های جدید ادامه می دهد. در حالی که هدف پروژه های ساختمانی Noyanlar در قبرس افزودن به ارزش این برند است، موفقیت های این شرکت در طول سال ها نشان دهنده ماموریت آن در افزودن ارزش و کمک به رشد قبرس است.

شرکت نویانلار با سرلوحه قراردادن اصل ارائه یک تجربه خوشایند و فراتر از انتظار به مشتریان خود در همه مراحل خرید، پس از فروش و توسعه پروژه، رضایت مشتری را اولویت اول خود می داند. گروه شرکت های نویانلاربه عنوان یک شرکت خانوادگی، به اجرای پروژه های ساختمانی بدون افت کیفیت،در نهایت زیبایی و اصالت طراحی، در قبرس ادامه می دهد.

معیار واقعی موفقیت شرکت نویانلار شادی و آرامش بسیاری از خانواده هایی است که زندگی جدید خود را در پروژه های مسکونی تکمیل شده این شرکت آغاز کرده اند. گروه شرکت های نویانلار در بخش گردشگری هم به مانند دیگر بخش های ساخت، توسعه و املاک وارد شده است.

شما می توانید اطلاعات دقیق پروژه های مسکن تکمیل شده، آماده فروش و در دست اقدام را از دفاتر فروش ما، املاک نویانلار یا سایت نویانلار دریافت کنید.

گروه شرکت های نویانلار که در سال 1973 تأسیس شد، خدمات با کیفیت بالا را در تمام زمینه های صنعت ساخت و ساز در قبرس شمالی ارائه می دهد. این یک شرکت خانوادگی موفق است که کیفیت و رشد قابل اعتماد را در صنعت ساخت و ساز فراهم می کند. پروژه های ما مطابق با طرح های ساختمانی معاصر انجام می شود تا رضایتمندی بالا را فراهم کند.این مسیر باتاسیس شرکت معماری و مهندسی با مسئولیت محدود Arken توسط معمار کهنه کار گوکان نویان آغاز شد که در دهه های 1970 و 1980 بسیاری از پروژه های معماری را امضا کرد. در سال ۱۹۸۶ یک مهندس عمران با تجربه به نام Mustafa Noyan به این تیم پیوست.

شرکت با مسئولیت محدود Arken متخصص در معماری و مهندسی، رشد خود را با تحقق پروژه های متعدد مسکن و فضای زندگی در فاماگوستا، اسکله و مناطق دیگر شتاب داد. در سال ۱۹۹۹ با اضافه شدن معمار Ahmet Noyan به هیئت مدیره، پروژه های ساخت و ساز در منطقه اسکله آغاز شد و فرصت برای رسیدگی به پروژه های بزرگ شهرک سازی و ساخت و ساز در مناطق فاماگوستا و ایسکله گسترش یافت.

در سال 2000، Noyanlar Construction اولین پروژه ساخت و ساز را در منطقه Iskele انجام داد.گروه شرکت های Noyanlar علاوه بر خدمات پیمانکاری، خدمات معماری و مهندسی را به هزاران پروژه ارائه می دهد و صدها پروژه را به نام خود امضا کرده است. گروه شرکت های نویانلار بیش از 5000 خانواده را صاحب خانه کرده و مسکن ده ها هزار نفر را فراهم کرده است. در حالی که برای ساخت آینده ای شاد و آرام به ارائه خدمات با کیفیت به وسیله معماران، مهندسان و کارکنان با استعداد خود ادامه می دهد، جایگاه خود را در بخش ساخت و ساز توسعه می دهد و ارزش برند خود را روز به روز افزایش می دهد.

Noyanlar Construction، زیرمجموعه گروه شرکت های Noyanlar، اجاره و فروش اقامتگاه های ساخته شده توسط Noyanlar Construction را در سراسر قبرس شمالی، به ویژه در منطقه Iskele سازماندهی می کند. این شرکت همچنین در پروژه های مسکن و املاک، ساخت و ساز و پیمانکاری، معماری و مهندسی و نظارت بر سایت خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، شرکت تعمیرات و نگهداری (Noyanlar Maintenance) خدمات با کیفیتی را در نوسازی و بازسازی در سراسر قبرس شمالی ارائه می دهد.

تاریخچه شرکت ما

1971

ابتدای مسیر

بین سالهای 1971 و 1974 Gökhan Noyan معمار عالی رتبه موفق به انجام پروژه های متعددی برای شرکت های خصوصی و همچنین پروژه های فردی شدند.

1975

وحدت و قدرت

در ابتدای سال 1975 Mustafa Noyan مهندس عمران با Gökhan Noyan دست به دست هم دادند تا پروژه های بزرگتری را در زمینه معماری و ساخت و ساز شروع کنند.

1991

از یک دفتر معماری گرفته تا یک تجارت خانوادگی

در ابتدا Gökhan Noyan و یکی از دوستانش دفتر معماری و مهندسی ارکن را به عنوان مشارکت تاسیس کردند و در سالهای بعد شریک اولیه این شرکت سهام خود را به Sultan Noyan منتقل کرد و دفتر معماری و مهندسی ارکن به یک شرکت خانوادگی تبدیل شد.

1994

نام جدید خانواده ما

این شرکت در سال 1994 به  Noyanlar Constructions LTD تغییر نام داد.

1999

ما قوی تر می شویم

در سال 1999، معمار جوان Ahmet Noyan، پسر معمار و استاد بزرگ Gökhan Noyan، به این شرکت پیوست. استعداد کارآفرینی او باعث توسعه بیشتر شرکت شده است. او به همراه پدرش Gökhan Noyan & Son LTD را تأسیس کردند و پایه های اولین پروژه بزرگ ساخت و ساز بنا گذاشته شد. با این حال، این شرکت در مدت کوتاهی شروع به سرمایه گذاری های موفق و توسعه پایدار از فاماگوستا تا اسکله کرده است. علاوه بر این، اداره فاماگوستا نیز در این دوره شروع به ارائه خدمات کرد.

1999 - 2007

نهادگرایی

این شرکت که در گروه شرکتهای نویانلار گسترش یافته است در این سالها اقدام به برداشتن گامهای تعطیلات و سایر شرکتهای تابعه خود کرده و هماکنون با کادری حرفهایتر چشمانداز خود را گسترش داده و به توانایی بازار جهانی رسیده است

2008 - 2012

چشم اندازهای جدید رشد کنترل شده

که در 2011, نویانلار توسعه گیم.پس از استقرار, این شرکت کار خود را نقل مکان کرد و حتی بیشتر. در سال های بعد, توسعه هنر گیم تشکیل شد. هیات مدیره گروه شرکتهای نویانلار که چشم انداز خوبی دارد به لطف ساختار ابتکاری و همیشه رو به جلو نقش مهمی در تمرکز شرکت در روزهای یکشنبه جدید ایفا کرده است. در حالی که این شرکت تلاش های خود را بر روی این موضوعات متمرکز می کند اما یکپارچگی خود را بخشی از هویت سازمانی خود می داند. شرکت ما که سیستم استخر را به خوبی ادغام می کند طی سالها توانسته است مردم را از نقاط مختلف جهان در اینجا جذب کند و به مجموعه گسترده ای از مشتریان متشکل از فرهنگ های مختلف رسیده است.

2012 - 2016

از محلی به جهانی

سالهای متوالی گروه شرکتهای نویانلار را به موقعیت جهانی رسانده است. دسامبر. این شرکت با کار بین المللی خود از یک دفتر محلی کوچک به یک شرکت شناخته شده و محترم تبدیل شده است. استراتژی های بازاریابی جدید این شرکت اجازه داده است تا در بازارهای یکشنبه تمرکز کند و این امکان را برای ایجاد روابط قوی با چین و بلاروس و ایران و روسیه و اسراییل و اوکراین فراهم کرده است. دفتر ما در مسکو در سال 2014 و دفتر اسراییل در سال 2017 و همچنین دفتر سن پترزبورگ نیز افتتاح شده است.

2017

فضاهای جدید زندگی

گروه شرکت های نویانلار در کنار ساخت و ساز، توسعه پروژه ها و املاک موفق به اثبات خود در بخش گردشگری نیز شده است.پروژه رویال سان رزیدنس با امکانات فراوان، مناطق فعالیت اجتماعی و 950 آپارتمان اجرا شده است و همچنین بزرگترین مجتمع مسکونی منطقه است.

2018 - 2019

دفاتر جدید پروژه های جدید

بعد از سن پترزبورگ, بلاروس, مسکو و اسراییل, ما یکی دیگر را به دفاتر خارجی خود اضافه کرده ایم, دفتر جدید ما در باکو افتتاح شده است, پایتخت اذربایجان, و پروژه اقامتگاه پارک و مروارید دریا با سرعت کامل ادامه دارد.

2020 – 2024

امروز

در طول فرایند همه گیر دشوار است که ما را از طریق رفتن شده است, ما در حال کار با تخیل ما و ادامه تمام پروژه های ما در طول دوره زمانی که بدون بسته شدن وجود دارد, با اطلاع از پروژه نخبگان ما 1.مرحله ما, ریورساید زندگی اقامت و پارک پروژه های اقامت در حال نزدیک شدن به پایان چهار فصل 1.ما مرحله را به پایان رسانده ایم و ساخت چهار فصل را شروع کرده ایم و همچنان نمودار گذشته خود را در این روند دشوار افزایش می دهیم.

شرکت ساختمانی نویانلار-توسعه دهنده برنده جایزه بین المللی

نویانلار ساخت و ساز جوایز متعدد بین المللی برای کیفیت خدمات و تعهد به مشتریان خود را برای 50 سال دریافت کرده است. با بیش از پنجاه سال سابقه خود, یک نمونه کارها مشتری گسترده, مهلت تضمین شده, و نمونه کارها املاک و مستغلات قابل توجه, جای خود را به عنوان یک رهبر در بازار املاک و مستغلات در قبرس سمان است.

Ödül
Ödül
Ödül
Ödül
Ödül
Ödül
Ödül

هيئت مدیره

Gökhan Noyan

Gökhan Noyan

بنیانگذار شرکت

Mustafa Noyan

Mustafa Noyan

عضو هیئت مدیره

Sultan Noyan

Sultan Noyan

عضو هیئت مدیره

Ahmet Noyan

Ahmet Noyan

مدیر کل

Nazan Noyan

Nazan Noyan

مدیر حسابداری

Zarif Noyan

Zarif Noyan

مدیر فروش

Doğa Noyan

Doğa Noyan

دستیار مدیر فروش

Gökhan Noyan

Gökhan Noyan

دستیار مدیر فروش

به تیم ما بپیوندید

ما همیشه به دنبال افراد بزرگی هستیم که بتوانند دیدگاه های جدید و تجربیات زندگی را برای تیم های ما به ارمغان بیاورند.