Yaşam ve Alışveriş Konseptiyle Huzurunuzda

Bize Ulaşın

Bu formu doldurun ve satış temsilcilerimizden biri kısa süre içinde sizinle iletişime geçsin!


Angel Towers

Servis ve Aktiviteler

Yatırımın yoğunlaştığı bölgelerin başında gelen Mağusa’ya yepyeni bir proje yine sizlerin huzurunda. Mağusa’nın kalbine yeni bir renk getiren Angel Towers projemiz, yaşam ve alışveriş konseptiyle siz değerli müşterilerimiz için hayata geçti. Noyanlar Group, Property NC dergisinin her sene düzenlediği ‘’Property NC Awards’’ emlak ödülleri töreninde Angel Towers, ‘’Best Residential Commerical Complex’’ ödüle layık görüldü. Kıbrıs’ın doğu kıyısındaki bu şehir, eski ve yeni mimarinin muhteşem kombinasyonunu büyüleyici bir şekilde bir araya getiriyor. Angel Towers, lüks konut ve ticari yapı tarzında tasarlanmıştır.

Mağusa’nın en merkezi konumunda yapılan Angel Towers bünyesinde Residence ve alışveriş merkezi bulunuyor. Yeraltı otoparkına sahip, asansörlü 2 yüksek katlı apartmanlar ve 37 ticari dükkândan oluşan projemizde, 1+1 ve 2+1 daireler bulunmaktadır. 11 katlı A Blok ve 13 katlı B Bloklarından oluşan projemiz, çeşitli daireleriyle Mağusa şehrinin muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına sermektedir.

Proje’nin planını yaparken, müşteri memnuniyeti, kalite ve ergonomiyi bir araya getirdik. Özellikle dükkânların altında yapılacak bodrum katları, siz değerli müşterilerimizin alanlarını fazlasıyla artırarak hem yatırıma uygun hem de iş kurmak isteyenler bu projeden gönül rahatlığıyla yararlanabilir.

Mağusa’nın yeni yüzü olmaya aday olan Angel Towers, modern, lüks kompleksi ve benzersiz mimari zevki olan müşteriler için tasarlanmıştır.  Alışveriş merkezleri, sosyal alanları, restoranları, tertemiz ferah konsepti ve sokakları ile yepyeni bir çağ başlatıyor, böylelikle bu bölgede ilk yaşam ve alışveriş konseptli projesi hayata geçiyor. Angel Towers, bankalara, okullara, üniversitelere, restoranlara, alışveriş, spor ve eğlence merkezlerine, Mağusa Limanına, tarihi yerlere, sahile ve bowling salonlarına yürüme mesafesi uzaklığında olup sizlerin daha kaliteli bir yaşama sahip olabilmeniz ve yatırımcılar içinde ideal bir şekilde tasarlanmıştır.

Proje Kataloğu

Angel Towers Projesi

Kuzey Kıbrıs, Mağusa, bölgesinde inşa edilmiştir.

Compare listings

Karşılaştırmak